Naujienos


19-02-2019

Spectrus EU į plėtrą investuoja 1 mln. eurų

Bendrovė “Spektrus EU”, gaminanti reklamines iškabas, šiemet į plėtrą planuoja investuoti 1 mln. eurų. Paskatinti naujų užsakymų NVS ir Skandinavijos rinkose, įmonės vadovai yra numatę ženkliai didinti gamybos plotus.

Reklamos rinka šiuo metu yra labai dinamiška ir intensyvi. Lietuvos ir užsienio kompanijos, siekdamos išlikti konkurencinėje kovoje, skiria finansavimą naujo tipo iškaboms, logotipams, išskirtiniam interjerui ir eksterjerui, todėl reklamos gaminių poreikis nuolat auga. Atsiranda nauji prekių ženklai, kuriems sėkmingai įsitvirtinti rinkoje reikalingi išskirtinio dizaino ar technologinių sprendimų reklamos produktai. Pastaruoju metu ypač paklausios nestandartinių išmatavimų reklaminės iškabos, kurių gamyboje specializuojasi kompanija. Sėkmingai augant pardavimams, “Spektrus EU” tikisi padidinti savo metinę apyvartą net trečdaliu iki 2020 metų. Kompanija planuoja sparčią plėtrą, nes reklamos gaminių poreikis nuolat auga. Pradėdami veiklą Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje, kompanijos vadovai nesitikėjo tokio reikšmingo augimo, tačiau šiuo metu yra užsibrėžę tikslą plėtros darbus baigti iki šių metų pabaigos. Tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoms kompanija turi laiku pasiūlyti ne tik technologiškai inovatyvius, bet ir greitai įgyvendinamus sprendimus.

Pirmajame etape numatyti naujojo cecho planavimo darbai. Siekdama patenkinti šių gaminių poreikį būtent paminėtose rinkose, kompanija “Spektrus EU” investuoja į naujas metalo apdirbimo linijas bei atnaujina technologinę dažymo įrangą. Po investicijų įsisavinimo planuojama sukurti papildomų darbo vietų. “Spektrus EU” Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje vykdo veiklą jau 10 metų ir yra viena iš stipriausias pozicijas užimančių reklaminių iškabų gamintojų regione.

Atgal į naujienas