Naujienos


15-07-2019

Kačių ir šunų maisto gamintoja „Kormotech“ pradėjo statybos darbus

Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje maisto katėms ir šunims gamintoja “Kormotech” pradėjo statybos darbus. Planuojama gamyklą atidaryti iki šių metų pabaigos, numatytos net 11 mln. Eur investicijos. Gamyba bus pilnai automatizuota, numatyta šiame procese naudoti vokišką ir danišką įrangą. Per metus planuojama pagaminti beveik 30 000 tonų maisto katėms ir šunims. Visa infrastruktūra rengiama 2 hektarų plote.

Ukrainoje veikianti kompanija “Kormotech” yra šunų ir kačių ėdalo gamintojų lyderė savo šalyje. Šiuo metu kompanija savo produkciją eksportuoja į Europos šalis,  tačiau po gamyklos įrengimo darbų Kėdainių LEZ, planuojama sparčiai žengti ir į pasaulinio rinkas.

Kormotech” yra socialiai atsakinga įmonė, skatinanti palankų ir humanišką požiūrį į gyvūnus tiek vaikų, tiek suaugusiųjų tarpe. Kompanija aktyviai dalyvauja šalies veterinarijos gydytojų profesinėje ir mokslinėje veikloje.

Kormotech produkcijos įvertinta tarptautiniais sertifikatais ir siūlo aukščiausios kokybės gaminius griežtus reikalavimus turinčiose rinkose. „Kormotech” priklauso tokie prekės ženklai kaip  „Miau!“, „Gav!“, „Optimeal“, „CLUB4PAWS“. Kompanija gamina šunų ir kačių maistą ir kitoms įmonėms.

Gamyklos “Kormotech” administracija jau pradėjo darbuotojų paieškas statomoje gamykloje. Reikalingi įvairių sričių darbuotojai – nuo krautuvų vairuotojų iki finansininko. Kėdainių regione kuriamos naujos darbo vietos įvairias specializacijas turintiems žmonėms. Darbuotojams bus siūlomos puikios sąlygos, patrauklūs atlyginimai ir net maitinimas. Kėdainių regiono gyventojai kviečiami aktyviai kreiptis į potencialius darbdavius!

Nuotrauka asociatyvi.

Atgal į naujienas