Naujienos


17-06-2019

Klaipėdos LEZ įmones ypač domina skaitmenizacija

Skaitmenizacijos tempai neaplenkia ne tik rinkodaros ir prekybos sektorių. Anot ekspertų, Klaipėdos pramonės įmonės taip pat eina koja kojon su gamybos automatizavimo, skaitmenizavimo ir robotizavimo laikmečiu.

Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) įmonių atstovai birželio pradžioje susibūrė į renginį, kurio dėmesio centre – pramonės skaitmenizacija. Apie naujausius sprendimus LEZ kompanijų vadovams pasakojo skaitmenizavimo paslaugų ir konsultacijų bendrovės „Emerson“ atstovai – Salvador Stoppani, Piotr Burgs, Leszek Grochowski ir Baltijos šalyse besidarbuojantis Algirdas Čebatorius. Pastarojo teigimu, Klaipėdos LEZ įmonės skaitmenizavimo klausimais yra gerokai pažengusios į priekį.

„Kadangi Klaipėdoje daug tarptautinių ir eksportuojančių įmonių, natūralu, kad jos seka ir taiko pasaulines tendencijas ir yra modernios. Žinoma, nėra pasaulyje nė vienos įmonės, kuri jau pilnai skaitmenizavosi. Kaip ir nėra nė vienos įmonės pasaulyje, kuri gali „suvalgyti“ tokį duomenų kiekį, kurį turi, tam reikia įrankių. Bet akivaizdu ir tai, kad kiekvienoje įmonėje jau šiandien rasime erdvės įvairiems pagerinimams ir procesų efektyvinimu, juolab kad technologinis progresas vyksta sparčiai ir neaplenkia mūsų šalies“, – sakė A.Čebatorius, dirbantis Klaipėdoje veikiančiame biure ir vadovaujantis “Emerson” pardavimams Lenkijoje, Baltijos šalyse bei Ukrainoje. Pasak jo, skaitmenizavimo požiūriu Lietuva Baltijos šalių kontekste atrodo itin stipriai, įskaitant ir sunkiąją pramonę.

Daugiau informacijos: http://bit.do/eVgh4

Atgal į naujienas