Naujienos


25-09-2019

Konferencijoje „Kaunas-nelaikinoji verslo sostinė“ pranešimą skaitė Marijampolės LEZ vadovas Simonas Petrulis

Birštone, Vytautas Mineral SPA įvyko Kauno verslo vadovų klubo konferencija intriguojančiu pavadinimu “Kaunas – nelaikinoji verslo sostinė”. Renginyje pranešimus skaitė savivaldos institucijų bei verslo atstovai. Konferencijos tikslas – didžiuotis Kauno regiono pasiekimais ir dar detaliau pristatyti šio regiono verslo potencialą ir teikiamas paslaugas investuotojams bei klientams.

Konferenciją atidarė Kauno verslo vadovų klubo vadovė Skaidra Vaicekauskienė. Kiekvienas pranešėjas pristatė savo atstovaujamo regiono aktualijas, plėtros koncepcijas ir vykdomus projektus. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas į savo vadovaujamą regioną pažvelgė iš neįprastos perspektyvos, – vadovas pristatė Kauno rajoną kaip stabilumo ir ramybės uostą. Kauno laisvoji ekonominė zona yra įsikūrusi būtent Kauno rajone ir yra nuosekliai bei užtikrintai plėtojama Lietuvos ir užsienio kompanijų verslo kūrimosi ir vystymo vieta.

Konferencijos metu pranešimą tema “Laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) kadrilis Lietuvos ekonominėje raidoje” pristatė Marijampolės LEZ direktorius ir Lietuvos LEZ Valdybos narys Simonas Petrulis. Vadovas kalbėjo apie Lietuvoje veikiančių LEZ aktualijas ir kryptis, kaimyninių valstybių kontekste, plačiai išdėstė ir savo vadovaujamos bendrovės konkurencinius pranašumus.

Konferencijos svečius sudomino pranešimas tema “Europai laikas pamiršti Baden Badeną”, kurį skaitė Birštono merė Nijolė Dirginčienė. Birštonas pozicionuojamas kaip “Tylos miestas” ir vietovė, kur ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių valstybių gyventojai kviečiami ilsėtis ten, kur puikiai išplėtota rekreacinė infrastruktūra.

Pranešimus taip pat skaitė Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, pristatęs Jonavą kaip industrine kryptimi plėtojamą miestą, OberHaus Kauno biuro vadovas Antanas Kišūnas, kalbėjęs apie Kauno regiono NT šuolį ir VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos vadovas Vladimiras Vinokurovas, išplėtojęs mintį, kad vidaus vandenys ateityje galėtų būti aktyviau naudojami komerciniais tikslais, transportuojant krovinius.

Kauno regione su Savivaldos institucijų palaikymu kuriasi sėkmingos verslo ir rekreacinės struktūros, užtikrinančios darbo vietas gyventojams bei ekonomikos augimą.

Šaltinis: Baltic FEZ

f7f8f6f3

Atgal į naujienas