A++ gamybos pastatas investuotojams Marijampolės LEZ

UAB „MLEZ Infrastruktūra“, kuri yra UAB “Marijampolės LEZ valdymo bendrovė” (MLEZ) 100% valdoma dukterinė bendrovė, ir UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA), pasirašė sutartį dėl preliminariai 5440 kv. m. tipinio gamybos paskirties pastato ir kartu su juo būtinosios infrastruktūros Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje projektavimo ir statybos. Projektą, kuris yra dalinai finansuojamas Paskolos davėjo (VIPA) iš LR valstybės biudžeto lėšų, planuojama užbaigti iki 2024 m. pabaigos.

“Apdirbamosios pramonės makroekonominiai rodikliai nėra optimistiški, o situacija dar kurį laiką blogės visoje Europoje, kas lems brangstančią pinigų kainą. Mes su Valdyba, įdėmiai išanalizavę rinkos tendencijas, nutarėme, kad tai puiki proga “užrakinti” pinigų kainą, apsibrėžti šios paskolos sąlygas su Paskolos davėju ir pačiu sunkiausiu ekonomikai metu pasiekti palankiausius derybinius rezultatus su Rangovais, su kuriais planuojame pravesti išties detalias derybas jau šių metų gale. Tikslas – kitais metais, jau dabar sklandžiai “užrakinus” statybų bei rangos kainas, pasistatyti gamybinius ir sandėliavimo plotus ypač konkurencingomis sąlygomis, – planus pristato MLEZ generalinis direktorius Simonas Petrulis.

Investuotojams šį A++ gamybinį pastatą siūlysime jau 2025 m. pradžioje.  Išskirtinis privalumas yra tas, kad pastatas bus prie pat Via Baltika, Rail Baltika 1 ir Rail Baltika 2 mazgo, prie Lenkijos pasienio, kur LEZ siūlys mokestines lengvatas bei naujausią Baltijos šalyse industrinę infrastruktūrą. Šalia esančiame Marijampolės mieste veikia Profesinio rengimo centras, kolegija, verslus vysto stipriausios mūsų regiono maisto, metalo ir medienos pramonės įmonės. Teisingas sprendimas – su MLEZ planuoti sekantį savo verslo plėtros paketą. Kartu su mumis esami ir būsimi Klientai įgauna didžiulį konkurencinių pranašumų pagreitį ir sėkmingai vysto verslą“.

Daugiau: Simono Petrulio interviu „Verslo žinios“ (nuoroda).

© LAFEZ visos teisės saugomos 2021